Bulgurlu Halı Yıkama

Bulgurlu Halı Yıkama firması olarak bölgenize çok yakın bir konumdan sizlere aynı gün ulaşıyor ve halılarınızı adresinizden ücretsiz alarak yalnızca 4 gün içerisinde tekrar adresinize teslim ediyoruz.

YALNIZCA 4 GÜNDE TESLİM EDİYORUZ

Dur Halı Yıkama olarak ilk günkü kadar temiz halılara sahip olmanız için adresinizden ücretsiz servisimiz ile halılarınızı alarak bölgede bulunan halı temizleme fabrikamıza getiriyoruz. Halılar fabrikamızda cinsine göre ayrıştırılmaktadır. Bizler her halıya kendi halımız gibi özen gösteririz, her alının kendi cinsine göre yıkanma tekniği olması nedeni ile ayrıştırma işlemini yapar ve gün içerisinde hemen halınızın tam otomatik yıkama makinelerinin derinlemesine işlem gören fırçaları arasında yıkanmasını sağlarız. Halılarınızın diplerinde biriken tozlar, mikrop ve bakteriler bu yıkama işlemi sayesine arınacaktır. Otomatik yıkama makinelerinde kullanılan şampuanların tamamı antibakteriyel özelliklere sahip ürünlerdir.

Antibakteriyel bir halı yıkama hizmeti için BULGURLU Mahallesi ve çevre semtlerden bizi arayabilirsiniz. Adresinizden aldığımız tüm işlemlerini özenle yaptığımız ve tüm aşamalardan geçirdiğimiz halılarınız başlıkta da belirttiğimiz gibi sadece 4 gün içerisinde sizlere paketlenmiş bir şekilde Bulgurlu´da teslim edilmektedir.

Dur Halı Yıkama olarak yalnızca halı temizliği hizmeti de vermiyoruz. Ayrıca stor perde yıkama, koltuk yıkama ve temizleme, yorgan yıkama, battaniye yıkama gibi bir çok alanda profesyonel bir hizmet arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Bulgurlu Halı Yıkama başlığı ile ulaştığınız firmamıza halılarınızın alınması için alım yapılacak olan adresi bildirmeniz yeterli olacaktır. Telefon görüşmesi sırasında servis ekibimiz bölgede kaçta olacağı temsili bir saat ile sizlere sunar ve muhtemelen vermiş olduğu tam saatinde adresinizden halılarınızı yıkamak üzere alır. Firmamızın halı temizliği işlemlerinde bulunan ekibinin tamamı uzun yıllardır temizlik sektöründe faaliyet gösteren, mikroplardan nasıl arınacağı konularına hakim ve halılardaki lekelerin hangi teknikler ile yok edileceğinde uzman kişilerdir. Firmamız İstanbul ilinin anadolu yakasında bulunan bir çok bölgede bilinmekte ve tanınmaktadır. Öncelikli hedefi daima müşteri memnuniyeti olan Dur Halı Yıkama´yı hemen arayabilirsiniz.

Bulgurlu Halı Yıkama

Profesyonel ve hijyenik temizleme hizmeti vererek %100 temizlik garantisi sunuyoruz. Eğer yıkanan halıları beğenmezseniz koşulsuz tekrar yıkama işlemi için adresinizden alacağımızın garantisini de veriyoruz.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

  • Fikirtepe Halı Yıkama
    Fikirtepe Halı Yıkama hizmetlerini sizlere sunan, bölgenizde hizmet gösteren ve aynı gün içerisinde halılarınızı adresinizden alan DUR HALI YIKAMA kurumsal web sitesine hoşgeldiniz.
  • Caddebostan en ucuz halı yıkama
    Temizlik aşamaları ve sonuç olarak profesyonel Hijyenik temizlik sana firma personelimiz tarafından sağlanıyor. Özel halı yumuşatıcılarının uygulanmasından sonra oldukça ehemmiyetli olan bir diğer evre çift taraflı durulamaya geçilir. Caddebostan en ucuz
  • Çengelköy Güvenilir Halı Yıkama
    Araçlardan indirirken halılarınız el dokuma, yün ya da ipek gibi dokuma özelliklerine göre farklı alanlara alınır. Profesyonel halı yıkama hizmeti alarak bu gibi sorunları ortadan kaldırmanız mümkünden, Çengelköy Halı Yıkama ücretleri bütçenizi yormadan c
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 575 71 58