Bulgurlu Halı Yıkama

Bulgurlu Halı Yıkama firması olarak bölgenize çok yakın bir konumdan sizlere aynı gün ulaşıyor ve halılarınızı adresinizden ücretsiz alarak yalnızca 4 gün içerisinde tekrar adresinize teslim ediyoruz.

YALNIZCA 4 GÜNDE TESLİM EDİYORUZ

Dur Halı Yıkama olarak ilk günkü kadar temiz halılara sahip olmanız için adresinizden ücretsiz servisimiz ile halılarınızı alarak bölgede bulunan halı temizleme fabrikamıza getiriyoruz. Halılar fabrikamızda cinsine göre ayrıştırılmaktadır. Bizler her halıya kendi halımız gibi özen gösteririz, her alının kendi cinsine göre yıkanma tekniği olması nedeni ile ayrıştırma işlemini yapar ve gün içerisinde hemen halınızın tam otomatik yıkama makinelerinin derinlemesine işlem gören fırçaları arasında yıkanmasını sağlarız. Halılarınızın diplerinde biriken tozlar, mikrop ve bakteriler bu yıkama işlemi sayesine arınacaktır. Otomatik yıkama makinelerinde kullanılan şampuanların tamamı antibakteriyel özelliklere sahip ürünlerdir.

Antibakteriyel bir halı yıkama hizmeti için BULGURLU Mahallesi ve çevre semtlerden bizi arayabilirsiniz. Adresinizden aldığımız tüm işlemlerini özenle yaptığımız ve tüm aşamalardan geçirdiğimiz halılarınız başlıkta da belirttiğimiz gibi sadece 4 gün içerisinde sizlere paketlenmiş bir şekilde Bulgurlu´da teslim edilmektedir.

Dur Halı Yıkama olarak yalnızca halı temizliği hizmeti de vermiyoruz. Ayrıca stor perde yıkama, koltuk yıkama ve temizleme, yorgan yıkama, battaniye yıkama gibi bir çok alanda profesyonel bir hizmet arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Bulgurlu Halı Yıkama başlığı ile ulaştığınız firmamıza halılarınızın alınması için alım yapılacak olan adresi bildirmeniz yeterli olacaktır. Telefon görüşmesi sırasında servis ekibimiz bölgede kaçta olacağı temsili bir saat ile sizlere sunar ve muhtemelen vermiş olduğu tam saatinde adresinizden halılarınızı yıkamak üzere alır. Firmamızın halı temizliği işlemlerinde bulunan ekibinin tamamı uzun yıllardır temizlik sektöründe faaliyet gösteren, mikroplardan nasıl arınacağı konularına hakim ve halılardaki lekelerin hangi teknikler ile yok edileceğinde uzman kişilerdir. Firmamız İstanbul ilinin anadolu yakasında bulunan bir çok bölgede bilinmekte ve tanınmaktadır. Öncelikli hedefi daima müşteri memnuniyeti olan Dur Halı Yıkama´yı hemen arayabilirsiniz.

Bulgurlu Halı Yıkama

Profesyonel ve hijyenik temizleme hizmeti vererek %100 temizlik garantisi sunuyoruz. Eğer yıkanan halıları beğenmezseniz koşulsuz tekrar yıkama işlemi için adresinizden alacağımızın garantisini de veriyoruz.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

  • Üsküdar Selimiye Halı Yıkama
    Üsküdar Selimiye Halı Yıkama hizmetlerinde kullandığı temizlik ürünleri ve endüstri tipi makinalarla farkını ortaya koyan firmamız, uzman ve tecrübeli personeli ile daire ve işyerinizde kullandığımız tüm halıları dipten uca pak hale
  • Örnek Mahallesi Halı Yıkama Firması
    Dekorasyona uyumu kadar bayanlar için temizliği de oldukça önemlidir. Site üzerinde onlarca halı türü ve çeşitleri için özel temizleyiciler, özel yıkama makineleri ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Ancak ideal fiyata değerli hizmeti sağlayabilecek firmal
  • Göztepe Halı Yıkama
    Göztepe Halı Yıkama firmamızı ister ziyaret edebilir isterseniz de sitemiz de ki iletişim panelimizden bizlerle iletişime geçerek adresinizden halılarınızı alabiliriz. Temizlediğimiz halıları yine aynı şekilde kapınıza kadar teslim ediyoruz. Hemen bizi ar
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 575 71 58