Caddebostan halı yıkama firması

 Caddebostan halı yıkama firması

Halı temizliği büyük bir özen ister. Bir hayli halı yıkama şirketlerinin sağlamadığı çeşitli olanaklar sağlayarak İstanbul’un lider halı yıkama şirketlerinden birisi olan Caddebostan halı yıkama; ister halılarınızı adresinizden alarak halı yıkama şirketinde temizliğini sağlayarak adresinize teslim ediyor, isterseniz adresinizde halı temizleme işlemlerini senin de gözünüzün görebileceği bir vaziyette yapabiliyor. Daha zorlu kirleri bile kullanmış oldukları kuvvetli bitkisel temizleme ürünleriyle kolayca giderebilmekte ve sana sorun yaşamayacağınız değerli hizmetle yaklaşmaktadırlar. Düz zeminlere göre havlı yüzeyi nedeni ile daha çok toz ve kir toplayan halılar sürekli yerde oynayan ve özellikle yeni yürümeye başlayan çocuklar için büyük tehlike arz ediyor.

Uzmanlar tarafından ele alınan halı temizliğiniz, oldukça fazla uygun fiyatlar doğrultusunda yapılmakta ve bu firmalara ödeyeceğiniz meblağ emin olunuz ki, senin halı yıkarken harcadığınız su tutarını geçmeyecektir. Belirli kademelerle de temizlenmesi gereken ürünlerinizi hem fabrikada hem de yerinde yıkama hizmeti sağlayan firmamızı tercih ederek halılarınızı teslim edebilirsiniz. Yerinde yıkama ve fabrikada yıkama seçeneğiyle hizmet veren firma personeli güvenilir aşamalar ve kullanıcının memnuniyetini sağlayacak hizmetleri ile halı teslimatı sunuyor. Derinlemesine temizlik sağlayarak Hijyenik bir yıkama işlemi sonrasında makinalarında halılarınız % 90’a kadar kurutuluyor ve havalandırma odalarında kapalı alanlarda kurutularak tekrar sana teslim ediliyor.

Değer Kontrol: Değer kontrol bandında halılarınız profesyonel ekiplerimizde tek tek yüzeyi incelenerek kontrol edilir. Suda bekletme aşamasında halı şampuanları dışında farklı ithal ürünler de kullanılabilmekte, bu sayede halının daha dibindeki pislikler dahi temizlenebilmektedir. Firmamız tüm şartları göz önüne alarak müşterilerine daha ekonomik olacak biçimde fiyatlarını revize etmiş bu sayede büyük oranda müşteri memnuniyeti amaçlanmıştır. Metrekare başına birim fiyatları belirlenirken, halınızın türüne göre halı yıkama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Doğru temizlik maddeleri seçilerek halılarınız önce havuzlarda bekletilir ve daha sonra tek tek yıkama işlemine geçilir. Ev ve işyerlerinde estetik olarak görüntüyü bitiren ürünlerden bir tanesi halılardır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

  • Çamlıca Halı Yıkama
    Halılarınız yıkama ve kurutma evresinde bir hayli firmada başarılı Çamlıca Halı Yıkama işlemi geçirmiş olsa da ne yazık ki yine bakteriyel oluşumlara kapı aralayacak biçimde bir müesseseye evresinden geçirilir. Elde veya daire tipi makinalar ile yapılan h
  • Libadiye
    Libadiye Halı Yıkama Hizmeti için aradığınız kaliteli, profesyonel ve antibakeriyel halı temizliği firması DUR Halı Yıkama sizlere bir telefon kadar yakın.
  • Acıbadem En Ucuz Halı Yıkama
    Acıbadem Halı Yıkama hizmetlerinde semtin genelinde daha köklü ve daha önceki halı yıkama fabrikası Halı Yıkama; koltuk yıkama, Halı Yıkama ve temizlik sektöründe hizmet vermektedir. Halıdaki küf lekesi ekseriyetle halıların nemli kalması veya bulunduğu y
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 575 71 58