Caddebostan Halı Yıkama Firması

Caddebostan Halı Yıkama Firması olarak DUR HALI YIKAMA markası ile sizlere ulaşım sağlamaktayız. Yalnızca 4 günde tüm aşamaları tamamlanan hizmetimiz hakkında bilgi için hemen bizi arayın.

Dur Halı Yıkama adresinizden halıları aradığınız günde alan ve yalnızca 4 iş günü içerisinde yıkama işlemlerinin tamamlanarak yine adresinize teslim edilmesini sağlayan bir firmadır. Adreslerinize gelebilmemiz ve halılarınızın hijyenik, antibakteriyel olarak yıkanması işlemlerini yapabilmemiz için incelemekte olduğunuz kurumsal web sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

AYNI GÜN ALIM, 4 GÜNDE TESLİM

Caddebostan halı yıkama fabrikasında halılarınız antibakteriyel şampuanlar ile yıkanmaktadır. Siz değerli müşterilerimize tam otomatik makinelerimizde yıkama işlemini sunuyoruz. İstanbul ilinin Caddebostan bölgesinde tanınan, bilinen ve tercih edilen halı yıkama markası sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Halılarınızı satın aldığınız ilk günkü gibi özel ambalajlanmış şekilde, tamamen hijyenik ve temiz bir biçimde sizlere teslim edebilmekteyiz. Sizlerde ilk günkü kadar temiz halılar için hemen bizleri arayabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile çıktığımız bu yolda, bizleri aradığınız ve halılarınızı teslim ettiğiniz günü baz alarak yalnızca 4 gün içerisinde halılarınız kaliteli bir şekilde yıkanmış biçimde adresinize tekrar teslim edilmektedir. Üstelik teslimat için hiçbir ekstra ücret almıyoruz.

Anadolu yakasının en büyük yıkama fabrikası alanlarından birine sahip olan Dur Halı Yıkama´da profesyonel ve garantili bir temizlik sunuluyor. Tam zamanında yıkama ve hızlı bir şekilde kurutma talebinde bulunduğunuz firmaların arasında en doğru hareket eden ve toz almayan kurutma odalarında kuruma işlemlerinin yapıldığı firmamızı hemen arayabilirsiniz. İncelemekte olduğunuz sayfamızda CADDEBOSTAN bölgesindeki müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizden bilgiler yer almaktadır. Sizlerde Caddebostan ve çevresindeki temizlik firması arayışlarınızda rastladığınız firmamızdan en iyi hizmetleri alabilirsiniz.

Dur Halı Yıkama´da herşey nettir. Firmamız söz verdiği gibi yalnızca 4 gün içerisinde halılarınızı temizlenmiş bir şekilde size teslim edebilmektedir.

Daha fazla bilgi ve detaylar için hemen bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

  • Caddebostan halı yıkama sistemi
    Son teknoloji özel Ekipmanları makinaları ile Caddebostan halı yıkama ardından kurutma işlemini yaparak, nemden ve rutubetten havlı yüzeyin diplerinde oluşabilecek kötü koku ve küflenmelere kapı aralayabilecek birçok durumu ortadan kaldırmaktadır. Her geç
  • Acıbadem En Uygun Halı Yıkama
    Acıbadem Halı Yıkama firmaları alanında hizmet istiyorsanız doğru adreste bulunuyorsunuz. Yerinde halı yıkama yolu ile büyük çaptaki halılar, evlerinizde yıkamaya gidemeyecek tipteki halılarınız, otel halıları, banka temizliği, konferans salonları, toplan
  • Göztepe Halı Yıkama
    Göztepe Halı Yıkama firmamızı ister ziyaret edebilir isterseniz de sitemiz de ki iletişim panelimizden bizlerle iletişime geçerek adresinizden halılarınızı alabiliriz. Temizlediğimiz halıları yine aynı şekilde kapınıza kadar teslim ediyoruz. Hemen bizi ar
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 575 71 58