Caddebostan Halı Yıkama Firması

Caddebostan Halı Yıkama Firması olarak DUR HALI YIKAMA markası ile sizlere ulaşım sağlamaktayız. Yalnızca 4 günde tüm aşamaları tamamlanan hizmetimiz hakkında bilgi için hemen bizi arayın.

Dur Halı Yıkama adresinizden halıları aradığınız günde alan ve yalnızca 4 iş günü içerisinde yıkama işlemlerinin tamamlanarak yine adresinize teslim edilmesini sağlayan bir firmadır. Adreslerinize gelebilmemiz ve halılarınızın hijyenik, antibakteriyel olarak yıkanması işlemlerini yapabilmemiz için incelemekte olduğunuz kurumsal web sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz.

AYNI GÜN ALIM, 4 GÜNDE TESLİM

Caddebostan halı yıkama fabrikasında halılarınız antibakteriyel şampuanlar ile yıkanmaktadır. Siz değerli müşterilerimize tam otomatik makinelerimizde yıkama işlemini sunuyoruz. İstanbul ilinin Caddebostan bölgesinde tanınan, bilinen ve tercih edilen halı yıkama markası sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Halılarınızı satın aldığınız ilk günkü gibi özel ambalajlanmış şekilde, tamamen hijyenik ve temiz bir biçimde sizlere teslim edebilmekteyiz. Sizlerde ilk günkü kadar temiz halılar için hemen bizleri arayabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile çıktığımız bu yolda, bizleri aradığınız ve halılarınızı teslim ettiğiniz günü baz alarak yalnızca 4 gün içerisinde halılarınız kaliteli bir şekilde yıkanmış biçimde adresinize tekrar teslim edilmektedir. Üstelik teslimat için hiçbir ekstra ücret almıyoruz.

Anadolu yakasının en büyük yıkama fabrikası alanlarından birine sahip olan Dur Halı Yıkama´da profesyonel ve garantili bir temizlik sunuluyor. Tam zamanında yıkama ve hızlı bir şekilde kurutma talebinde bulunduğunuz firmaların arasında en doğru hareket eden ve toz almayan kurutma odalarında kuruma işlemlerinin yapıldığı firmamızı hemen arayabilirsiniz. İncelemekte olduğunuz sayfamızda CADDEBOSTAN bölgesindeki müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizden bilgiler yer almaktadır. Sizlerde Caddebostan ve çevresindeki temizlik firması arayışlarınızda rastladığınız firmamızdan en iyi hizmetleri alabilirsiniz.

Dur Halı Yıkama´da herşey nettir. Firmamız söz verdiği gibi yalnızca 4 gün içerisinde halılarınızı temizlenmiş bir şekilde size teslim edebilmektedir.

Daha fazla bilgi ve detaylar için hemen bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

  • Bulgurlu
    Bulgurlu Halı Yıkama firması olarak bölgenize çok yakın bir konumdan sizlere aynı gün ulaşıyor ve halılarınızı adresinizden ücretsiz alarak yalnızca 4 gün içerisinde tekrar adresinize teslim ediyoruz.
  • Ataşehir Halı Yıkama Firması
    Sıkma işleminin ardından halı açılarak askılara veya kurtulabilecek temiz bir yere koyulmalıdır. Bambu ağcından günümüz teknolojisi kullanılarak bir hayli eşyalar üretilmektedir. Ataşehir de daha güzel Ataşehir Halı Yıkama olarak biz varız. Ataşehir gibi
  • Ümraniye Şerifali Mahallesi Halı Yıkama
    İstanbul?un birçok noktasında değerli temizlik hizmeti için sana çalışma sağlayan Ümraniye Şerifali Mahallesi Halı Yıkama tarafından hizmet talebinde bulunabilir ve halılarınızın ilk günkü ışıltısıyla sana teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Halı yıkama
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 575 71 58