Feneryolu Halı Yıkama

 Feneryolu Halı Yıkama

Feneryolu Halı Yıkama firması arayan ev, işyeri sahiplerine sesleniyoruz. Hizmet ayağınıza geldi. Uzun yıllardır bulunduğumuz halı yıkama sektöründe İstanbul da hizmet vermeye başladık. İstanbul un belli başlı mahallelerine dağılmış şubelerimiz ile başınızı çevirdiğiniz her yerde olmaktan mutluluk duyarız. Halı yıkamak sanattır, sağlıktır ve mutluluktur. Her zaman güven ve garantili çalışmaktayız. Sağlık bakanlığından aldığımız takdir belgelerimizle kendimizi tüm müşterilerimize ispatladık Halı yıkamada 2500 Watt gücünde yüksek emisyona sahip sanayi makinaları ve Alman, Amerikan, İngiliz, Fransız temizlik anti bakteriyel ürünler kullanıyoruz. Koltuklarınızda oluşan her türü kiri toz, kaba leke vs. aklınıza gelebilecek her şeyi temizliyoruz. Kirler bizden korksun! Şeker, çay, kahve, çamur, boya, ruj, yemek, yağ gibi aklınıza gelecek her türlü lekeyi çıkarıyoruz ve koltuklarınızı aldığınız ilk günkü gibi size teslim ediyoruz. Işıl ışıl pırıl pırıl yep yeni koltuklarda sağlıklı bir şekilde oturmak sizin de hakkınız.

Feneryolu Halı Yıkama semt de tek ve ilk firmayız. Kullandığımız materyaller ile Koltuk aralarınıza, alt taraflarına, köşelerine tamamen ulaşıp kirlerden arındırıyoruz. Asla onaysız temizlik ürünü kullanmamaktayız. Dilerseniz firmamızı ziyaret eder ürünlerimizi, yaptığımız çalışmalarımızı kendi gözünüzle görüp haklılığımızı onay verebilirsiniz. Koltuklardaki çıkmayan lekelerden korkmanıza gerek yok. Ürün yelpazesi olarak her lekeye karşı kullanabileceğimiz ürünümüz var. Koltuk demek sağlık demek Sağlık demek aile demektir. Çocuklarınızın, personellerinizin oturduğu koltuklardan hastalık kapmasını istemiyorsanız mutlaka yılda 2 kere koltuklarınızı yıkatmalısınız.

Feneryolu Halı Yıkama firmamız hizmetinize girdi. Artık mahalle mahalle gezip koltuklarınızı nasıl yıkatırsınız derdine düşmenize gerek kalmadı. İstanbul’da geniş hizmet kitlesine sahip firmayız. Siz arayın biz gelelim. Hemen koltuklarınızı yıkayıp ilk günkü gibi parlatalım. Halı yıkama hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; dışarıdan gelen tozlar koltuklarımıza oturdukça zaman içinde kalıplaşmaya başlar ve sağlık koşullarınızı tehdit eder. Oluşan sağlıksız koşullar zamanla aile fertlerini veya işyeri personellerinizi hasta yapmaya başlar. Bu yüzden yılda 2 kere koltuklarınızı kaliteli ürünler ile yıkatmalısınız. Firma olarak oluşturduğumuz abonelik sistemimiz ile 400 ü aşkın müşterimize hizmet vermekteyiz ve abone olan müşterilerimize fiyat olarak indirimler yapmaktayız. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

  • Kadıköy Antibakteriyel Halı Yıkama
    Kadıköy ilçesinde kaliteli hizmet veren halı yıkama firmamız ile sizlerin hizmetindeyiz. Dur Halı Yıkama´yı arayarak en iyi fiyatlardan halılarınızı yıkatabilirsiniz.
  • Çengelköy En Ucuz Halı Yıkama
    Çengelköy En Ucuz Halı Yıkama evreleri firmamız tarafından şu biçimde gerçekleştirilmektedir; Servis araçları ile toplanan halılarınız isimlendirilir ve yıkama alanlarına getirilir. Çünkü firmamız halı temizliğini bu iş için özel olarak üretilmiş daha değ
  • Acıbadem Halı Yıkama
    Acıbadem Halı Yıkama firmasında en kaliteli ve temiz yıkayan profesyonel makine bulunmaktadır. Halılarınız fiyatsız servislerimiz sayesinde dairenizden alınır, kalite ve ön evre kontrollerinden geçtikten sonra özen ile yıkanır. Bunun için deterjanları seç
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 575 71 58