Fikirtepe Halı Yıkama

Fikirtepe Halı Yıkama hizmetlerini sizlere sunan, bölgenizde hizmet gösteren ve aynı gün içerisinde halılarınızı adresinizden alan DUR HALI YIKAMA kurumsal web sitesine hoşgeldiniz.

Mükemmel derecede temizlik sunan, kaliteli şampuanlar kullanarak halılarınızı cinsine göre yıkayan tam otomatik yıkama makinelerine sahibiz. Fikirtepe ve çevresinde kaliteli bir yıkama hizmeti almak isteyen herkesi kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilmek için hemen iletişim sayfamıza davet ediyoru. Web sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralarımız üzerinden bizi arayabilir ve halılarınızı yıkayabilmemiz için adresinizden almamızı sağlayabilirsiniz.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

Dur halı yıkama olarak halılarınızı adresinizden aldığımız günden itibaren sadece 4 gün içerisinde temizliyor ve antibakteriyel bir şekilde yıkanan halılarınızı adresinize paketlenmiş bir şekilde teslim ediyoruz. Halıların yıkama, durulama ve leke çıkarma işlemlerinden sonra kuruma aşaması tamamen tozdan arındırılmış özel kapalı odalarımızda kurutulmaktadır. Kuruma işlemi tamamlanan halılarımız özel paketleme teknikleri ile paketleniyor ve deyimi yerindeyse sanki ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde adresinize teslim ediliyor.

Profesyonel ve kaliteli bir halı yıkama firması arıyorsanız bizimle görüşebilir ve bizden bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ile İstanbul ilinin anadolu yakasının bilinen firması olduk. Dur Halı Yıkama Fikirtepe bölgesinde yer alan bir çok ilçede hizmetlerini verebilmektedir. Yalnızca halı değil, aynı zamanda yorgan, battaniye, stor perde yıkama ve yerinde koltuk yıkama hizmetlerimizde bulunmaktadır. Hangi hizmetimiz ile ilgili bilgi almak isterseniz, detaylı tanıtım ve anlatım içerikleri web sayfamızda hizmetlerimiz menüsü içerisinde yer alıyor.

Fikirtepe Halı Yıkama firması olarak tam otomatik makinelerimiz bulunmaktadır. Kapalı kurutma odalarımızda yıkamadan sonra kurutma işlemlerini yapıyoruz. Halılarınızı antibakteriyel yıkama ilaçları ve şampuanları ile derinlemesine temizliyoruz. Halılarınızda derinlemesine temizlik ile hijyen sağlayan fabrikamız ile tanışmak, halılarınızı DUR kalitesi ile yıkatmak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Halı ve yorgan yıkama konusunda uzman ekibimiz ile sizlerin yanındayız.

YALNIZCA 4 GÜNDE TESLİM EDİYORUZ

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bölgeniz FİKİRTEPE´den alınan halılar sadece ve sadece 4 gün içerisinde tüm işlemlerden geçmiş, ilk günkü kadar temiz bir halde sizlere teslim ediliyor.

Alanında tek ve kusursuz firmamız sizlerin hizmetindedir. Kaliteli müşterileri bünyesinde barındıran firmamız sizlerin memnuniyeti için fiyatlarında daima indirimli şekilde sizlere sunma prensıbı vardır. Fiyatlarımız standarttır ve indirimlidir. Sizlerde bölgenin en kaliteli halı yıkama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, hijyenik yıkama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. FİKİRTEPE ve bölgesinde halı yıkatmak isteyen herkese sadece ve sadece bir telefon kadar yakınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

  • Göztepe Halı Yıkama
    Göztepe Halı Yıkama firmamızı ister ziyaret edebilir isterseniz de sitemiz de ki iletişim panelimizden bizlerle iletişime geçerek adresinizden halılarınızı alabiliriz. Temizlediğimiz halıları yine aynı şekilde kapınıza kadar teslim ediyoruz. Hemen bizi ar
  • Acıbadem Hijyenik Halı Yıkama
    Halıların kullanılması neticesi giderek kirlenmesi ve birer bakteri yuvasına dönüşmesi neticesi sıhhat koşullarımızı zorlamaması için düzenli olarak belirli kademelerde yıkanması veya temizlenmesi gerekmektedir. Halı Yıkama fiyatları Otomatik halı yıkama
  • Ataşehir Halı Yıkama Fabrikası
    Ataşehir Halı Yıkama fabrikaları arasında ön sıralarda yer Halı Yıkama halı yıkama, sektöründeki teknolojik olarak olan gelişmeleri de arkasına alarak siz değerli Ataşehir halkının yanında olmaya devam etmektedir. Ataşehir de ortak alanların yüzlerce kişi
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 575 71 58