Halı Yıkama

Biz DUR HALI YIKAMA olarak halılarınızı hijyenik bir biçimde yıkıyor ve adresinizden alıp yine adresinize ücretsiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Dur Halı Yıkama tarafından yıkama işlemi yapılan tüm halılar otomatik makinelerde özenle temizlenmektedir. Evde halılarınızı süpürerek veya silerek temizlemeniz yüzeysel olacaktır. Asıl halılardaki mikroplar, toz ve bakteriler halının altına, dibine erişmiş ve orada bulunmaktadır. Yüzeysel temizlik ile aslında bu toz ve diğer materyalleri halının dibine daha çok itersiniz. Uzmanların önerisi sene içerisinde halılarınızı en az 2 kere temizletmeniz, yıkatmanızdır. Bizlerde bu alanda ihtiyaç olunan bu hizmeti sizlere sunuyor ve İstanbul ilinin neresinde olursanız olun adresinizden halılarınızı alıp yine adresinize temizleme işlemleri tamamlanınca ücretsiz olarak teslim ediyoruz.

Antibakteriyel Halı Yıkama Hizmetleri

Halılarınızın yıkama işlemleri ile ilk günkü kadar canlı ve temiz olduğunu daha ilk bakışta anlayacaksınız. Halılarınızın hijyen bakımından sağlıklı olabilmesi için kaliteli şampuanlar kullanarak antibakteriyel bir temizlik sunarız. Halınızın daha uzun ömürlü olması amacı ile yıkama işlemlerimizi yaptığımız otomatik makinelerimiz halılarınızın çeşidine göre ayarlanmatkadır. Kaliteli bir yıkama hizmetini bölgede bulunan firmamızdan almak isterseniz hemen iletişim sayfamızda yer alan numaralarımız arayabilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Evlerimizde bulunan kirli halılar malesef sağlığımızı tehdit etmektedir. Temiz ve hijyenik bir yıkama tercih ediyorsanız hemen firmamızı arayabilir ve firmamızdan profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Neden Halılarınızı Yıkatmalısınız?

Halılarınızn temiz olması oldukça önemlidir. İnsan sağlığını etkileyebilecek bir çok toz, mikrop ve bakteri halılarınızda birikebilir. Dur Halı Yıkama firmasının sizlere sunduğu halı temizleme hizmetinde kullandığımız şampuanlarımız biyolojik esaslıdır. Halılarınızı hem temizler hemde eski canlılığına kavuşması için parlatır.

Halı Türleri

* El Dokuma Halısı Yıkama
* Shaggy Halı Yıkama
* Milas Halı Yıkama
* Step Halı Yıkama
* Makine Halısı Yıkama
* Hereke Halısı Yıkama
* İran Halısı Yıkama
* Nepal Halı Yıkama

Yıkama Aşamalarımız

* Öncelikle halılarınızı adresinizden alırken ölçüleri alınmakta ve sizlere verilecek olan yıkama hizmetinin ücreti halınız yıkandıktan sonra değil, halınız yıkanmadan önce tarafınıza sunulacaktır. Malesef sektörümüzde halı yıkama işleminden sonra yüksek fiyatlar verilebilmektedir. Biz Dur Halı Yıkama olarak bu belirsizliklerin önüne geçebilmek adına halılarınızın yıkama fiyatını alırken vermekteyiz.

* Adresinizden ücretsiz olarak alacağımız halılarınız fabrikamıza gelmesinin ardından öncelikli olarak serilir ve vakumlu özel süpürgelerimiz ile tozları alınır, tozunun alınmasının ardından halıların modeline göre yıkama yapacağı otomatik makinemize girmeden önce, halı modeline göre ayrıştırılır.

* Tam otomatik olan yıkama makinelerimize halınızın yıkama işlemi başlamadan önce ayrıştırdığımız modeller makineye serilir. Özel, derinlemesine etki edecek olan fırçaların halınızda temizleme yapmadığı, dokunmadığı alan kalmayacaktır. Halınızın tam otomatik makinelerimizde yıkama işleminin tamamlanmasının ardından, yüksek devirdeki sıkma makinelerimize aktarımı sağlanır ve halınız durulanır, sıkma işlemi tamamlanır.

* Ardından halınızın kalite kontrolü yapılır, üzerinde leke izi kaldı mı diye kontrol edilir, şayet leke izi kalan halı olursa, özel leke çıkarıcılarımız ile lekeler yok edilir ve halınız kurutma odalarımıza aktarılır.

* Kurutma odalarındaki kuruma işleminin tamamlanmasının ardından, halılarınız paketlenir ve araçlarımıza adreslerinize teslim edilmek üzere yüklenir.

Dur Halı Yıkama olarak her aşaması için özel çalışan personelimiz size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlardan sunmak amacı ile faaliyetlerini uzun yıllardır sürdürmektedir.

Sizlerde halı yıkama fiyatlarımız ve diğer detaylar için hemen bizi arayabilir ve Dur Halı Yıkama firmasından en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlardan alabilirsiniz.

Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 575 71 58