İçerenköy Halı Yıkama Firması

İçerenköy Halı Yıkama Firması olarak bölgede uzun yıllardır hizmetlerimizi siz değerli komşularımıza sunuyor ve halılarınızı yalnızca 4 gün içerisinde size temizlenmiş şekilde teslim ediyoruz.

İçerenköy´de satın aldığınız ilk günkü gibi temiz halılara sahip olmak için profesyonel bir yıkama servisini tercih etmeniz gerekmektedir. Biz DUR Halı yıkama olarak adresinizden ücretsiz servisimiz ile aynı gün aldığımız halılarınızı yalnızca 4 gün içerisinde temizlenmiş, hijyenik bir yıkamadan geçmiş ve kurumuş biçimde 4 günde size teslim ediyoruz.

Tam donanımlı bir fabrikada halılarınızın yıkanması için bizi arayabilirsiniz. Firmamız kurumsal ve tecrübeli ekibi ile İstanbul anadolu yakasında bölgenizde faaliyetlerini en uygun fiyatlardan sunabilmektedir. Aynı gün adresten alım yapan araçlarımız senenin 4 mevsimi, yaz kış demeden kesintisiz hizmet sunmaktadır. DUR Halı Yıkama´da halılar zamanında teslim alınır ve zamanında teslim edilir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sadece 4 iş günü içerisinde halılarınız temizlenerek sizlere, tekrar aynı adresinize teslim edilmektedir.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve kaliteli hizmet ile halılarınızda derinlemesine temizliği sunuyoruz. Sağlığın oldukça önemli olduğu son senelerde sizlerde halılarınızdaki kiri, mikrobu ve bakterileri arındırın. Antibakteriyel bir halı yıkama hizmeti almak için hemen bizi arayın. %100 Garantili bir yıkamayı size sunuyoruz. İçerenköy´de halı yıkama firması olarak en uygun fiyatlardan halılarınızı bakterilerden arındırıyor ve ilk günkü kadar temiz bir hale getiriyoruz.

YALNIZCA 4 GÜNDE TEMİZLENİYOR ve TESLİM EDİLİYOR

Dur Halı Yıkama İçerenköy ve çevresinde sizlerin hizmetinde olan, uzun yıllardır aynı marka ile adreslerden halıları alan ve yine adreslere ücretsiz teslimat seçenekleri ile ulaştıran tek firma. Yılların tecrübesi ve vermiş olduğu hizmetin güveni ile sizlerin karşısındayız. Firmamızın öncelikli amacı size sağlıklı yaşam alanları sunabilmek için halılarınızı antibakteriyel bir biçimde yıkamak ve akabinde memnuniyetinizi kazanmaktır.

İçerenköy´de dilerseniz web sitemizde bulunan diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Daima teknolojiyi takip eden firmamız, tam otomatik yıkama makineleri ile işlemlerini yapmaktadır.

NEDEN BİZ ?

* Antibakteriyel Yıkama
* Uygun Fiyat Garantisi
* Hızlı Teslimat
* Ücretsiz Teslimat
* % 100 Müşteri Memnuniyeti

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

  • Ataşehir Merkez Halı Yıkama
    Ataşehir Halı Yıkama fabrikaları günümüzde hızla çoğalan ve nerede, nasıl halı yıkadığı bilinmeyen firmaların türediği bir mekâna dönüşmüş durumdadır. Eve teslim edilen halılarınızı geldikten sonra yıkanma sırasında konulan poşetlerden bir an önce çıkartı
  • Acıbadem En Ucuz Halı Yıkama
    Acıbadem Halı Yıkama hizmetlerinde semtin genelinde daha köklü ve daha önceki halı yıkama fabrikası Halı Yıkama; koltuk yıkama, Halı Yıkama ve temizlik sektöründe hizmet vermektedir. Halıdaki küf lekesi ekseriyetle halıların nemli kalması veya bulunduğu y
  • Örnek Mahallesi En Ucuz Halı Yıkama
    Halılarınızın temiz ve parlak görünmesi evinizin görüntüsünü desteklemektedir. Sıkma Birimi: Sıkma biriminde iyice suyundan arındırılır. Güvenli ve güler yüzlü hizmet ilkesini sağlayarak hizmet veren bu firma her geçen gün müşteri potansiyelini arttırıyor
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 575 71 58