Kurumsal

2010 senesinden bu yana özellikle Kadıköy & Ataşehir bölgelerinde faaliyetlerini sürdüren Dur Halı Yıkama, tecrübeli kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile bu hizmetleri sizlere sunmaktadır. Firmamız adresinizden kirli halılarınızı almakta ve bölgenizde bulunan fabrikamızda temizleme işlemlerini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra yine adresinize teslim etmektedir.

Hijyenik bir halı yıkama hizmetini size sunan firmamızda tüm halılar türüne göre, tam otomatik yıkama makinelerinde yıkanmaktadır. Derinlemesine temizlik sağlanan yıkama makinelerimizdeki işlemin ardından sıkma makinelerimizde halılarınızın sıkılma işlemi yapılır ve kapalı kurutma odalarımızda, toz, duman görmeden halılarınız kurulanır.

Halı kurutma odalarımızda kuruyan halılarınız tekrar kontrolden geçirilmek adına serilir ve üzerinde leke var ise, özel leke temizleyici ürünlerimiz ile çıkarma işlemi yapılır. Akabinde halılarınız özel olarak ambalajlanır ve tekrar adresinize teslim edilmek üzere araçlarımıza yüklenir. Sizlerde Ümraniye, Üsküdar Kadıköy, Ataşehir ve çevre ilçelerden halılarınızı yıkatmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 575 71 58