Libadiye Halı Yıkama Hizmeti

Libadiye Halı Yıkama Hizmeti için aradığınız kaliteli, profesyonel ve antibakeriyel halı temizliği firması DUR Halı Yıkama sizlere bir telefon kadar yakın.

Bölgesinin en temiz, en hijyenik yıkama faaliyetlerini sunan firması DUR Halı Yıkama halılarınızı aradığınız gün adresinizden alarak yıkama fabrikalarımıza getirir. Fabrikalarımızda cinsine göre ayrılan halılarınız aynı gün içerisinde tam otomatik, özel fırçalı, derinlemesine temizlik sağlayan makinelerimizde yıkama aşamalarının tamamlanması için işleme alınır. Tüm işlemleri kurutma ve teslim etme dahil yalnızca 4 iş günü içerisinde tamamlıyoruz. Yani SADECE 4 GÜN İÇERİSİNDE HALILARINIZI TEKRAR ADRESİNİZE TESLİM EDİYORUZ.

Firmamız Libadiye bölgesinde bulunan evlerden, işletmelerden halıları alıyor ve aldığı kirli, pis, mikroplu, tozlu halıları ilk günkü kadar temiz bir hale getiriyoruz. İlk günkü gibi  temiz halılara sahip olmak için fabrikamızda daima son teknolojiyi kullanmakta ve antibakteriyel bir yıkama hizmeti sunmaktayız. Firmamız sizlere bir telefon kadar yakın, hemen incelediğiniz kurumsal sitemizde yer alan tıkla ara butonları veya whatsapp destek hattı üzerinden bize ulaşabilir ve Libadiye bölgesi için servis talebinde bulunabilirsiniz. Halılarınızı yıkıyor, temizliyor, kirlerini çıkarıyor, duruluyor ve kurutuyoruz. Üstelik tüm bu işlemleri sadece aldığımız günden itibaren yalnızca 4 gün içerisinde tamamlıyoruz.

PROFESYONEL LEKE ÇIKARMA

Halılarınızda bulunan lekeleri yıkama işlemi öncesi ve sonrasında kontrol ediyoruz. Bir çok leke özel yıkama makinelerimizin fırçalarındaki derinlemesine temizlik özelliği ve kullanılan şampuanların kalitesi sebebi ile çıkmaktadır. Ancak halıların yıkaması tamamlandıktan sonra durulama sonrası tekrar halılarınızın leke kontrolü yapılmakta ve çıkmayan lekeler var ise halılarınıza özel olarak uyguladığımız bazı leke çıkarıcılar ile tekrar işlemleri baştan almaktayız. Lekelerinizin çıkarılması DUR Halı Yıkama ile mümkündür.

Temiz ve kaliteli bir halı yıkama hizmetini Libadiye ve çevre semtlerde arıyorsanız, üstelik piyasa fiyatından daha uygun fiyata yapan yer arıyorsnız işte tam da doğru yerdesiniz. Firmamız bir telefon kadar sizlere yakındır.

Hemen incelediğiniz web sitemizde yer alan numaralardan bizi arayabilir ve bölgenizde olan servis araçlarımız ile adresinizden halıların alınmasını sağlayabilirsiniz.

4 GÜNDE TESLİM EDİLEN HALILAR

Yanlış duymadınız, farklı firmalar gibi halılarınızı alıp başka fabrikalarda sıraya sokup temizletmiyoruz. Halılarınızı adresinizden aldığımız gün fabrikamızda işleme sokuyor ve yalnızca 4 gün içerisinde temizlenmiş, kurumuş ve paketlenmiş bir şekilde, deyimi yerindeyse aldığınız ilk günkü kadar temiz bir biçimde adresinize teslim ediyoruz.

Özel halı yıkama tekniklerinin tamamına hakim olan DUR HALI YIKAMA fabrikasında sizlerde halılarınızı yıkatmak isterseniz hemen bizi arayın..

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

  • Ataşehir
    Ataşehir Antibakteriyel Halı Yıkama firması arayışında olan tüm ziyaretçilerimiz en doğru firmanın web sitesindedir. Hemen içeriğimizi inceleyebilir veya bizi arayabilirsiniz.
  • Ataşehir Yerinde Halı Yıkama
    Günümüz koşullarında halıların hiçte küçümsenemeyecek kadar pahalı olduğunu düşünürsek ki öyledir daimi halı alamayacağımıza göre elimizdeki halıların değerini bilmek gerekir. Profesyonel ve uzman personellerimiz sayesinde halılarınızı cinsine göre incele
  • Örnek Mahallesi Halı Yıkama Firması
    Dekorasyona uyumu kadar bayanlar için temizliği de oldukça önemlidir. Site üzerinde onlarca halı türü ve çeşitleri için özel temizleyiciler, özel yıkama makineleri ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Ancak ideal fiyata değerli hizmeti sağlayabilecek firmal
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 575 71 58