Libadiye Halı Yıkama Hizmeti

Libadiye Halı Yıkama Hizmeti için aradığınız kaliteli, profesyonel ve antibakeriyel halı temizliği firması DUR Halı Yıkama sizlere bir telefon kadar yakın.

Bölgesinin en temiz, en hijyenik yıkama faaliyetlerini sunan firması DUR Halı Yıkama halılarınızı aradığınız gün adresinizden alarak yıkama fabrikalarımıza getirir. Fabrikalarımızda cinsine göre ayrılan halılarınız aynı gün içerisinde tam otomatik, özel fırçalı, derinlemesine temizlik sağlayan makinelerimizde yıkama aşamalarının tamamlanması için işleme alınır. Tüm işlemleri kurutma ve teslim etme dahil yalnızca 4 iş günü içerisinde tamamlıyoruz. Yani SADECE 4 GÜN İÇERİSİNDE HALILARINIZI TEKRAR ADRESİNİZE TESLİM EDİYORUZ.

Firmamız Libadiye bölgesinde bulunan evlerden, işletmelerden halıları alıyor ve aldığı kirli, pis, mikroplu, tozlu halıları ilk günkü kadar temiz bir hale getiriyoruz. İlk günkü gibi  temiz halılara sahip olmak için fabrikamızda daima son teknolojiyi kullanmakta ve antibakteriyel bir yıkama hizmeti sunmaktayız. Firmamız sizlere bir telefon kadar yakın, hemen incelediğiniz kurumsal sitemizde yer alan tıkla ara butonları veya whatsapp destek hattı üzerinden bize ulaşabilir ve Libadiye bölgesi için servis talebinde bulunabilirsiniz. Halılarınızı yıkıyor, temizliyor, kirlerini çıkarıyor, duruluyor ve kurutuyoruz. Üstelik tüm bu işlemleri sadece aldığımız günden itibaren yalnızca 4 gün içerisinde tamamlıyoruz.

PROFESYONEL LEKE ÇIKARMA

Halılarınızda bulunan lekeleri yıkama işlemi öncesi ve sonrasında kontrol ediyoruz. Bir çok leke özel yıkama makinelerimizin fırçalarındaki derinlemesine temizlik özelliği ve kullanılan şampuanların kalitesi sebebi ile çıkmaktadır. Ancak halıların yıkaması tamamlandıktan sonra durulama sonrası tekrar halılarınızın leke kontrolü yapılmakta ve çıkmayan lekeler var ise halılarınıza özel olarak uyguladığımız bazı leke çıkarıcılar ile tekrar işlemleri baştan almaktayız. Lekelerinizin çıkarılması DUR Halı Yıkama ile mümkündür.

Temiz ve kaliteli bir halı yıkama hizmetini Libadiye ve çevre semtlerde arıyorsanız, üstelik piyasa fiyatından daha uygun fiyata yapan yer arıyorsnız işte tam da doğru yerdesiniz. Firmamız bir telefon kadar sizlere yakındır.

Hemen incelediğiniz web sitemizde yer alan numaralardan bizi arayabilir ve bölgenizde olan servis araçlarımız ile adresinizden halıların alınmasını sağlayabilirsiniz.

4 GÜNDE TESLİM EDİLEN HALILAR

Yanlış duymadınız, farklı firmalar gibi halılarınızı alıp başka fabrikalarda sıraya sokup temizletmiyoruz. Halılarınızı adresinizden aldığımız gün fabrikamızda işleme sokuyor ve yalnızca 4 gün içerisinde temizlenmiş, kurumuş ve paketlenmiş bir şekilde, deyimi yerindeyse aldığınız ilk günkü kadar temiz bir biçimde adresinize teslim ediyoruz.

Özel halı yıkama tekniklerinin tamamına hakim olan DUR HALI YIKAMA fabrikasında sizlerde halılarınızı yıkatmak isterseniz hemen bizi arayın..

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

  • Örnek Mahallesi Halı Yıkamacı
    Dairelerde halıların ferdi gayretlerle yıkanmaya çalışılması, bu çok fazla çaba gerektiren işin ne denli zorlu bir uğraş olduğunun anlaşılmasına kapı aralar. Her geçen gün hizmet ağını biraz daha genişleterek uygun ücret talepleri
  • Ataşehir Merkez Halı Yıkama
    Ataşehir Halı Yıkama fabrikaları günümüzde hızla çoğalan ve nerede, nasıl halı yıkadığı bilinmeyen firmaların türediği bir mekâna dönüşmüş durumdadır. Eve teslim edilen halılarınızı geldikten sonra yıkanma sırasında konulan poşetlerden bir an önce çıkartı
  • Koşuyolu Mahallesi Halı Yıkama
    Koşuyolu Mahallesi Halı Yıkama ile artık halılarınız daha temiz ve daha güvenli bir hale gelmektedir. Üstelik yıpranma olmadan en iyi şekilde kısa süre içerisinde tertemiz kapınıza kadar gelmektedir.
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 575 71 58