Ümraniye Halı Yıkama

Ümraniye´de bulunan halı yıkama fabrikamızda halılarınızı adreslerinizden aldığımız gün yıkıyor ve yalnızca 4 gün içerisinde ilk günkü kadar tertemiz bir şekilde tekrar adresinize teslim ediyoruz.

Alanında uzman ve eğitimli olan personellerimiz ile halı yıkama alanında uzun senelerdir fabrikamızdaki yıkama işlemleri ile sizlerin adreslerine ulaşmaktayız. Adresinizden ücretsiz halı toplama servisimiz makbuz karşılığında teslim alınmakta ve tüm yıkama aşamalarının antibakteriyel bir şekilde tamamlandığı fabrikamızda, kurutma ve paketleme aşamasından sonra tekrar adresinize ücretsiz olarak teslim ediyoruz. 

Dur Halı Yıkama olarak ÜMRANİYE ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Çok uzun senelerdir bu hizmeti veren firmamızın bölgede bulunan halı yıkama fabrikası bulunmaktadır. Yıkama fabrikamız yaz ve kış dönemlerinde aralıksız hizmet veriyor. Kış günlerinde dahi çalışan bir fabrikamız var. Halılarınızı kapınızdan kar kış demeden alıyor ve 4 mevsim yıkıyabiliyoruz. Kurutme ve yıkama işlemlerinin tamamlandığı fabrikamızda varsa halılarınızdaki lekelerde özel şampuanlarımız sayesinde çıkacaktır. Halıların, kilimlerin, yollukların tüm kirlerinden, lekelerinden arınması için özel şampuanlar kullanmaktayız. Bitkisel özlü, kaliteli şampuan kullanan firmamız yıkama aşamasından önce otomatik makinelerimizin halınızın cinsine göre yıkmasından dolayı, cinslerine göre ayrıştırması yapılmaktadır. Profesyonel halı yıkama firmalarında her halı cinsine göre yıkanmaktadır. Bizlerde tüm faktörleri göz önüne almak şartı ile halılarınızın cinsine göre yıkamasını özel şampuanlarımız ile yapıyor ve antibakteriyel bir yıkamayı sizlere sunuyoruz.

ÜMRANİYE HALI YIKAMA FABRİKASI

Dur Halı Yıkama Ümraniye´de sizlere ulaşmaktadır. Halı yıkama fabrikamızda halılarınız antibakteriyel özellikli şampuanlar kullanılarak, derinlemesine temizlik ile yıkanır. Fabrikamızda yıkanmasını istediğiniz her halı çok kısa süre içerisinde temizlenir ve adresinize teslim edilir.

Ümraniye bölgesinin tüm mahallelerine hizmet veren Dur Halı Yıkama aynı zamanda stor perde yıkama, koltuk yıkama vb.. hizmetleri de sizlere sunabilir. Sizlerde firmamızın hizmetleri hakkında bilgi almak veya fiyatlarını öğrenmek için hemen bizi arayın. Ümraniye´nin önde gelen firması olarak tam otomatik yıkama makinelerimiz ile tertemiz halılar sizleri bekliyor.

YALNIZCA 4 GÜNDE YIKIYOR, TEMİZLİYOR ve TESLİM EDİYORUZ

Fabrikamıza ulaştırdığımız halılarımız sadece 4 gün içerisinde temizlenmiş bir şekilde tekrar adresinize teslim edilmektedir. Halılarınız servis araçlarımız ile 4 mevsim adresinizden teslim alınır ve tekrar adresinize kendi araçlarımız ile ücretsiz olarak teslim edilir. Hiçbir ek maliyet, hiçbir ek ücret yok. Yıkatacağınız halının fiyatını yıkatmadan önce, halılarınızı verirken öğrenirsiniz.

Halıların içinde bulunan kıllar, kumlar, tozlar vb.. yabancı her türlü zararlı madde yıkama makinelerimiz sayesinde arınacaktır. Tam profesyonel makineler ve uzman ekip ile bu işi uzun yıllardır yürütüyoruz. Sizlerde halılarınızın yıkama esnasında zarar görmemesi için işinin ehli firmalara halılarınızı teslim etmelisiniz.

Aklınıza takılan sorular ve fiyat talepleri için çekinmeden firmamızı arayabilir, daima bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

  • Erenköy En Ucuz Halı Yıkama
    Erenköy En Ucuz Halı Yıkama firması olarak sana güven ve değer standartlarında bağlı kalarak hizmet veriyor. Özellikle de halılarınızı oto yıkama firmalarına bağlı çalışan firmalar tarafından temizlendiğinde olmayan lekelerinde maalesef ürünlerinize bulaş
  • Kadıköy Hijyenik Halı Yıkama
    Kadıköy Hijyenik Halı Yıkama bitkisel manada daha önceki bilinen nebatlar arasındadır. Halılar yeterince yıkanmadığı veya temizlenmediği an birer bakteri ve mikrop yuvasına dönüşebilmektedir. Genellikle halı yıkama fabrikaları tarafından yıkandıktan sonra
  • Ümraniye Çakmak Mahallesi Halı Yıkama
    Hedef belirleyen ve her seferinde hedefini yükselten Ümraniye Çakmak Mahallesi Halı Yıkama Firması, bu bağlamda senin daha güzel adresi olacağına emin olabilirsiniz. Hem sıhhatiniz hem de evinizin Hijyeni açısından ehemmiyetli olan halılar, artık cüzi hal
Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 575 71 58