Yerinde Koltuk Yıkama

Dur Halı Yıkama firması olarak adresinizde koltuklarınızı kaliteli bir şekilde temizliyoruz.

Dur Halı Yıkama firması halı temizliği hizmeti dışında aynı zamanda adreslerinizde koltuk temizliği, koltuk yıkama hizmetini de vermektedir. Evlerinizde, işletmelerinizde yer alan koltuklarınızın temizlemesi için firmamız ile iletişime geçebilir ve çok makul fiyatlar ile bu hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

Firmamızı aradığınızda ekiplerimiz ne zaman müsaitseniz adresinize gelerek koltuklarınızın temizliğini yapmaktadır. İstanbul geneli hemen her ilçede özel yöntemler ve özel makineler ile koltuklarınızı yıkamaktayız. Renklerinde solma olmadan yapacağımız bu işlemler ile derinlemesine bir temizlikten yararlanmış olacaksınız.

Koltuklarınızın temiz olması sağlık açısından da önem teşkil etmektedir. İstanbul ilçesinde en temiz koltuklara sahip olmak, kirli, tozlu olan koltukların temizlnemesini sağlamak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Dur Halı Yıkama firmasında sizlere hizmet olarak sunulan, yerinde koltuk yıkama hizmeti özel ekipmanlarımız ve kaliteli temizlik ürünlerimiz ile sağlanmaktadır. Derinlemesine temizlik için en etkili makineleri kullanmakta ve insan sağlığına zarar verecek olan bakterilerin, kirlerin koltuklarınızdan arınmasını sağlamaktayız.

Yerinde Koltuk Temizliği Hizmeti

Adresinizde koltuk temizliği hizmetimizden yararlanabilmek için hemen web sitemizdeki numaraları çevirebilir ve firmamızdan randevu talep edebilirsiniz.

Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 575 71 58