Yorgan & Battaniye Yıkama

Firmamızda bulunan profesyonel yıkama makinelerinde yorgan ve battaniyelerinizi yıkıyoruz.

Yorganların ve battaniyelerin yıkanması halı temizliği işleminden bağımsız özel makinelerde yapılmaktadır. Ağırlıkları ve ebatları nedeni ile yorganların ve battaniyelerin evlerinizde yıkanması pek mümkün değildir. Profesyonel makineler ile bu ürünlerin kaliteli bir şekilde yıkanması gerekmektedir.Hacim olarak oldukça büyük olan makinelerin yer aldığı fabrikamızda hem yorganlarınızı hemde battaniyelerinizi kaliteli bir şekilde yıkıyabiliyor, sonra kurutma aşamalarından sonra aldığımız adresinize ücretsiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Yorgan ve Battaniye Yıkama Hizmetleri

Bireysel olarak evlerde kullanılan battaniye ve yorganlar birer ev tekstili ürünüdür. Hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alan sürekli kulalndığımız bu ürünlerde hijyene nekadar önem veriyoruz? Hemen hemen vücudumuzun her yeri ile temasta bulunan bu ürünler özel makienlerde yıkanmaktadır. Dur Halı Temizlik firması olarak profesyonel makinelerimiz ile evlerde kullandığınız tüm battaniye ve yorganları başarılı bir şekilde, hijyenik bir biçimde yıkıyoruz.

Sizlerde firmamızdan battaniye ve yorgan yıkama hizmeti almak istiyorsanız, hemen incelediğiniz kurumsal sitemizin iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Bizi takip edin, en güncel gelişmelerden haberdar olun.
WhatsApp
İletişime Geçin WHATSAPP 0553 575 71 58